П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Міський голова взяв участь у важливих для розвитку громади заходах

06.10.2021

Наприкінці вересня міський голова Віталій Немерець відвідав важливі для розвитку Каховської територіальної громади заходи.

Очільник громали взяв участь у IV Міжнародному саміті мерів, організованому Western NIS Enterprise Fund за підтримки Прем’єр-міністра України.

На саміті зібралися керівники громад, представники центральної влади та бізнесу, експерти з України, Німеччини, США, Португалії та Албанії.

Лейтмотив цьогорічного саміту — тема розвитку міст в умовах пандемії коронавірусної хвороби.

Учасники заходу долучилися до панельних дискусій з таких тем:

- глобальні тренди розвитку міст;

- взаємодія між локальною та центральною владою;

- залучення інвестицій;

- інклюзивність, тощо.

Учасники отримали нові знання та створили міцні зв`язки з лідерами міських перетворень з усього світу завдяки спеціальному формату зустрічі, який поєднав експертні дискусії, презентації та плани, а також корисні знайомства з представниками бізнесу.

Також міський голова Віталій Немерець разом з головою Херсонської обласної ради Олександром Самойленком та першим заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Шибаєвим взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.

На Конгресі обговорювалися такі питання:

1) підготовка до опалювального сезону 2021-2022 рр.

Ціни на газ підвищуватися не будуть. За результатами обговорення цього питання було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 року між Урядом, Нафтагазом України, членами Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України;

2) стан реалізації реформи управління відходами;

3) стан забезпечення населення питною водою (доставка і якість);

4) реформування системи навчання та підвищення кваліфікації для органів місцевого самоврядування.