UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДЗВІТУВАВ ЗА РІК РОБОТИ


14.11.2016

12 листопада у Каховській школі мистецтв відбувся виступ міського голови Андрія Дяченка: міський голова відзвітував перед громадою за рік роботи. Послухати та задати свої запитання на зустріч прийшли представники депутатського корпусу, підприємці, громадські діячі та усі, кому було цікаво дізнатися, що змінилося у рідному місті за цей рік.
Ілюструючи свою доповідь електронними діаграмами, Андрій Дяченко торкнувся питань легалізації робочих місць, підтримки малого та середнього бізнесу, ліквідації батьківських внесків у школах та дитсадках, благоустрою Каховки в рамках проекту "Зручне місто", реконструкції доріг та житлового фонду, освітлення вулиць, питань автономного опалення та багато іншого. Поділився міський голова і планами на майбутнє. Серед них і проект "Громадський бюджет", сутність якого полягатиме в тому, що 1-2% бюджету розвитку міста буд виділено на підтримку саме громадських ініціатив. Також Андрій Андрійович наголосив, що триває перший етап розробки Стратегії міста, після чого її буде винесено на обговорення громадськості.
На завершення усі бажаючі змогли задати питання, а міський голова подякував усім городянам, адже саме вони, будучи платниками податків, роблять можливими перетворення на краще у Каховці.
Відео з цього зібрання можна переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?v=KNyPwWdxlW8&feature=youtu.be

Фото: