Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З КОМАНДИРОМ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

21.07.2014

alt17 липня 2014 року в приміщені Каховського міськвиконкому відбулась зустріч міського голови Олександра Карасевича з командиром відділу прикордонної служби “Червоний чабан” майором Юрієм Безкостюком. В зустрічі взяли участь також начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та директор КВУ „Каховський водоканал” Валерій Коняєв. Під час зустрічі обговорювались питання щодо надання шефської допомоги прикордонникам, вчасності у вирішенні питання стосовно встановлення опалення у приміщені де проживають прикордонники (потрібно на його встановлення 150 тис. грн.).

Було прийнято домовленість про спільне вирішення даного питання, а саме міський голова буде ініціювати це питання перед членами виконкому міської ради та перед депутатами міської ради. В свою чергу Ю.Безкостюк завірив, що докладе зусиль (якщо представники територіальної громади позитивно вирішать це питання) на його реалізацію в ІІІ кварталі поточного року.