UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДПОВІВ НА ЗАПИТАННЯ ЖУРНАЛІСТІВ


13.11.2014

alt11 листопада відбулася чергова прес-конференція міського голови та  його заступників. Практику проведення прес-конференцій було започатковано у жовтні, а проводити прес-конференції планується щомісяця.

На вістрі часу стояло два основних питання: підготовка до зими та допомога громадянам, які виїхали з зони АТО. Олександр Карасевич зазначив, що по програмі автономного опалення через державне казначейство профінансовано 397 тис грн. А минулого четверга було встановлено перший конвектор ветерану війни, колишньому вчителю історії школи № 5 Грязнову Олександру Івановичу. Зараз роботи по встановленню конвекторів тривають. Перший заступник міського голови Павло Пуляєв розповів присутнім, що у ЗОШ № 6 планується реконструкція системи опалення зі встановленням твердопаливних котлів, а у дитячому садочку “Веселка” для обігріву взагалі можна буде використовувати три види палива. По питанню щодо утеплення фасадів керівники міста звернули увагу присутніх журналістів на те, що утеплення має відбуватися за погодженням з власником будинку (а саме, “Каховською керуючою кампанією, на балансі якої будинок перебуває), адже є покрівлі, по яких не можна ходити, а фасад має бути однорідним за кольором. Все це повинно оговорюватися та закріплюватися договором.
Також було зазначено, що управлінням праці та соціального захисту населення здійснюється взяття на облік осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Станом на 01.11.2014 взято на облік 122 особи з цієї категорії громадян, які фактично на даний час проживають на території міста Каховки. Серед них – 41 дитина, пенсіонерів та інвалідів - 34 особи, працездатних осіб – 30, із них громадян, які потребують працевлаштування – 12 чол.
Невдовзі на нас чекають і новорічні свята. Чи матиме Каховка новорічну ялинку?! Це питання викликало жваве обговорення, адже новорічна красуня заввишки 12-14 метрів коштує від 15 до 17 тис. грн.  Міський голова запевнив, що маленькі каховчани не залишаться без свята, а ялинка обов’язково буде. Але, зважаючи на ситуацію в країні, кошти на неї будуть виділені не з міського бюджету, а завдяки підтримці підприємців міста.