Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Міські змагання з дартсу серед паралімпійців

23.10.2020

22 жовтня 2020 року на території КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись особисто-командні змагання з дартсу серед осіб з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації пансіонату.
За результатами змагань в особистому заліку серед чоловіків перше місце посів Раєв Максим. До речі, він також став абсолютним чемпіоном змагань в особистому заліку серед всіх учасників. Друге місце серед чоловіків здобув Зелінський Володимир, третє - Черняєв Віталій.
В особистому заліку серед жінок перемогла Ткаченко Віра, друге місце посіла Подаляко Валентина, третє - Вехова Лариса.
У командному заліку перемогла команда у складі Раєв Максим/Черняєв Віталій, друге місце у команди Зелінський Володимир/Дрочов Віктор, третє - у команди Галацан Оксана/Вехова Лариса.
Переможці та призери змагань в особистому та командному заліку нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань.

За інформацією Каховського «Інваспорту»