П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Міська універсальна бібліотека провела просвітницьку акцію “Знакові книжки незалежної України”

25.08.2021

24 серпня міська універсальна бібліотека провела на центральній площі міста рекламно-просвітницьку акцію "Знакові книжки незалежної України" на підтримку Всеукраїнського проєкту "30 знакових книжок нашої незалежності".

На книжковій виставці було представлено твори українських письменників 1991-2021 років, які займають чільні позиції серед читацьких уподобань Каховської територіальної громади і витримали перевірку часом за роки незалежності.

Додаткова інформація
     Всеукраїнська акція "30 знакових книжок нашої незалежності" започаткована Українським інститутом книги та діятиме з червня до грудня 2021 року.
     Метою проєкту є підвищення інтересу до читання, актуалізація знакових творів часів незалежності.
     У рамках проєкту організовано Всеукраїнське голосування. Кожен українець може проголосувати за три книги. Голосування відбувається на окремій лендинг-сторінці УІК, де розміщено Довгий список книжок проєкту та анотації до них (послуга "Написання текстів"). За допомогою анотацій учасник голосування може ознайомитись з кожною зі 100 книг з Довгого списку, отримати фаховий коментар про її значення та знаковість і може здійснити свідомий вибір. Голосування серед українців триває до 1 вересня.
     Остаточний перелік 30 знакових книжок нашої незалежності оголосить Журі проєкту.