UKR
П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Міська універсальна бібліотека провела просвітницьку акцію “Знакові книжки незалежної України”


25.08.2021

24 серпня міська універсальна бібліотека провела на центральній площі міста рекламно-просвітницьку акцію "Знакові книжки незалежної України" на підтримку Всеукраїнського проєкту "30 знакових книжок нашої незалежності".

     На книжковій виставці було представлено твори українських письменників 1991-2021 років, які займають чільні позиції серед читацьких уподобань Каховської територіальної громади і витримали перевірку часом за роки незалежності.

     Додаткова інформація
     Всеукраїнська акція "30 знакових книжок нашої незалежності" започаткована Українським інститутом книги та діятиме з червня до грудня 2021 року.
     Метою проєкту є підвищення інтересу до читання, актуалізація знакових творів часів незалежності.
     У рамках проєкту організовано Всеукраїнське голосування. Кожен українець може проголосувати за три книги. Голосування відбувається на окремій лендинг-сторінці УІК, де розміщено Довгий список книжок проєкту та анотації до них (послуга "Написання текстів"). За допомогою анотацій учасник голосування може ознайомитись з кожною зі 100 книг з Довгого списку, отримати фаховий коментар про її значення та знаковість і може здійснити свідомий вибір. Голосування серед українців триває до 1 вересня.
     Остаточний перелік 30 знакових книжок нашої незалежності оголосить Журі проєкту.

 

Фото: