П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Міська Спартакіада допризовної молоді – 2017.

12.04.2017

10 квітня 2017 року на стадіоні «Олімпійський» відбулись змагання Спартакіади допризовної молоді серед збірних команд загальноосвітніх шкіл м. Каховки (за програмою міської Спартакіади школярів 2016/2017 навчального року), присвячена пам’яті воїна-інтернаціоналіста Юрія Михайлюка та пам’яті каховчан, які загинули в зоні АТО на Сході України. Організатори заходу: відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти Каховської міської ради при підтримці Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів.
На церемонії відкриття змагань учасників привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, заступник каховського військового комісару підполковник Радислав Виноградов та голова Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін.
В змаганнях взяли участь шість збірних команд юнаків 1999-2002 р.н. загальноосвітніх шкіл нашого міста (крім ЗОШ № 5). Учасники виборювали першість в чотирьох видах змагань: біг на 100 м та 3000 м, підтягування на високій перекладині та метання гранати Ф-1 на дальність.
За підсумками Спартакіади перемогу у загальнокомандному заліку виборола команда юнаків Каховської ЗОШ № 1 (представник С.М. Трубін): Антон Слива, Олександр Русалов, Артем Прозоровський, Роман Молчанов та Віталій Загнібеда. На другому місці - команда Каховського НВК «Гімназія», на третьому - команда Каховської ЗОШ № 3.
В особистому заліку за підсумками багатоборства переможцем став учень Каховського НВК «Гімназія» Семен Рябов. Другий результат у Артема Прозоровського (ЗОШ № 1), третій результат у багатоборстві показав Дмитро Воробйов (СЗОШ № 2).
Команда ЗОШ № 1 нагороджена почесним перехідним «Кубком ім. Ю.Михайлюка», а всі призери у командному і особистому заліку були відзначені дипломами та медалями від організаторів.
За підсумками міської Спартакіади буде сформована збірна команда м. Каховки, яка візьме участь у Спартакіаді допризовної молоді Херсонської області, що відбудеться 14 квітня в м. Каховці на стадіоні «Олімпійський» (початок о 10.00).