UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Міська Спартакіада допризовної молоді - 2016


13.04.2016

12 квітня 2016 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбулись змагання Спартакіади допризовної молоді серед збірних команд загальноосвітніх шкіл м. Каховки (за програмою міської Спартакіади школярів 2015-2016 навчального року). Змагання допризовників були присвячені пам’яті воїна-інтернаціоналіста Юрія Михайлюка та пам’яті каховчан, які загинули в зоні АТО на Сході України.
Організатори заходу: відділ у справах молоді та спорту і відділ освіти Каховської міської ради, при підтримці Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів. Серед почесних гостей Спартакіади - воїни-інтернаціоналісти (учасники бойових дій в Афганістані) та каховчане - учасники АТО на Сході України.
На церемонії відкриття змагань учасників привітали заступник каховського військового комісару Радислав Виноградов, голова Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін та учасник АТО на Сході України Сергій Мухін.
В змаганнях взяли участь збірні команди юнаків 1998-2001 р. н. всіх загальноосвітніх шкіл нашого міста. Команди-учасниці виборювали першість у чотирьох видах: бігу на 100 і 3000 м, підтягуванні на високій перекладині та метанні гранати Ф-1 на дальність. Допризовники змагались у особистому та командному заліку.
За підсумками Спартакіади перемогу у загальнокомандному заліку виборола команда юнаків Каховського НВК (гімназії) у такому складі: Рябов Семен, Степенко Василь, Баранов Костянтин, Лавренов Максим, Круковський Максим та представник команди А.Д.Єрастов. На другому місці команда Каховської ЗОШ № 1 (Санін Ярослав, Пастушенко Максим, Слива Антон, Лугіна Олексій, Прозоровський Артем та представник команди О.О.Чуприна). На третьому - Каховська ЗОШ № 4 (Коротаєв Нікіта, Звягінцев Владислав, Ємельянов Денис, Росляк Дмитро, Сільченко Максим та представник команди Ткаченко С.П.).
В особистому заліку з багатоборства першість виборов учень СЗОШ № 2 Микита Башкінов. Другий результат у Артема Прозоровського (ЗОШ № 1), третій результат у багатоборстві показав Юрій Лобачов (ЗОШ № 5).
Команда Каховського НВК (гімназії) нагороджена почесним перехідним Кубком ім. Ю.Михайлюка, а всі призери у командному і особистому заліку були відзначені дипломами та медалями відповідного ступеню від організаторів. Подяками Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів були відзначені наставники всіх команд-учасниць. Також наставники команд та призери у особистому заліку з багатоборства отримали в подарунок тематичні календарі Збройних Сил України від члена Каховського козачого товариства та офіцера ЗСУ Миколи Огданця.
За підсумками міської Спартакіади буде сформована збірна команда м. Каховки, яка візьме участь у Спартакіаді допризовної молоді Херсонської області, що відбудеться 15 квітня в м. Каховці на стадіоні «Олімпійський».

Фото: