UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинМіська Рада з питань молодіжної політики відзвітувала


27.01.2020

23 січня відбулося засідання міської Ради з питань молодіжної політики. Молодіжна Рада звітувала про роботу в 2019 році та накреслила плани на 2020 рік. Начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков підвів підсумки роботи міської Ради з питань молодіжної політики в 2019 році (було проведено 134 молодіжних заходів, в яких взяло участь 42729 чол.). Він же надав інформацію про фінансове забезпечення міської Програми "Молодь" в 2019 році - 303 000 грн. (з них на конкурс проектів 15025 грн.). Відповідно до міської Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" на 10 персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді було виділено 63490 грн. В 2020 році на заходи Програми "Молодь" передбачено 349 000 грн., а на Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" передбачено 63490.0 грн. (з них на стипендії 62200.0 грн.).
Секретар міської Ради з питань молодіжної політики Владислава Базилевич підвела підсумки реалізації проектів, які отримали муніципальні гранти в 2019 році. Було реалізовано три молодіжних проекти: "Каховщина... Варто приїхати" (ініціативна група "ГУК"), "Спілкуємось мистецтвом, 2" (ММГО "ДіЛО"), "ЕКО-краса" (ГО "МО "Нічна Мана").
Секретар міської комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік Сергій Кашулін проінформував про рішення міської комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2020 рік: в номінації "Освіта" - Волощук Ангеліна та Майстренко Софія; в номінації "Спорт" - Беднін Дмитро, Немерець Аліна та Міхеєнко Ангеліна; в номінації "Культура" - Пішта Вікторія та Червяк Віолета; в номінації "Молодіжна політика" - Нечитовський Костянтин, Скляр Юрій та Сошнікова Софія.
Головний спеціаліст відділу розвитку освіти управління освіти Оксана Круковська та методист Науково-методичного центру управління освіти Вікторія Коваленко презентували "Національно-патріотичне виховання в закладах освіти в 2019 році" (в тому числі і презентацію "Національно-патріотичне виховання в дошкільних закладах м. Каховки" та відеофільм "Рій "Булатні клинки Козацької республіки СЗОШ № 2";
- Член міської Ради з питань молодіжної політики Анастасія Затуринська звітувала про проведення міської щорічної акції "Молодь при владі" в м. Каховці в 2019 році;
- На завершення був розглянутий та прийнятий План роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради на 2020 рік.

Фото: