П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“Мій_уЛЮБленець” - найкращий

14.02.2022

Кожен наш домашній улюбленець, чи то маленьке кошеня, чи то величезний собака або навіть удав, як повноправний член сім’ї має право бути відомим! Так вирішили представники відділу у справах молоді та спорту та ініціативної групи "ГУК", оголосивши фотоконкурс "Мій_уЛЮБленець".
Надсилали світлини тваринок на ел.адресу організаторів з 04 до 10 лютого включно.За ці дні на пошту надійшла неймовірна кількість фотографій, кожна з яких свідчить, що домашні пухнастики, пернаті та, навіть, рептилії, є справжніми улюбленцями своїх юних господарів. Усі фото просто чарівні, а з 11 по 12 лютого на сторінці "Каховська міська територіальна громада" тривало голосування за три найкращі з них. 12 лютого о 20:00 визначились переможці. Ними стали:
І місце - Вероніка та Кріс, які отримали величезну кількість (514) лайків;
ІІ місце - ТіМУРчик та Сіма, яких підтримали 286 лайками;
ІІІ місце - Артем і Боня, які сфотографувались у тематичній фотозоні та отримали 240 лайків.
13 лютого, під час молодіжної тематичної акції до Дня закоханих, заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Владиислава Базилевич та представниця ІГ "ГУК" Софія Сошникова привітали переможців та вручили їм подарунки.
Організатори дякують за участь усім, хто надіслав свої фото. Ваші улюбленці - чарівні, ваші почуття - щирі, ваші посмішки - найгарніші! І це, насправді, головне!
А усі, хто прийшов на акцію міг отримати святкові валентинки та гарний настрій, незалежно від кількості лайків під фото .