UKR
Вівторок 21 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Меморіал Едуарда Будовича з шахів: у каховчанина – бронза


06.03.2019

З 1 по 3 березня 2019 року в Херсоні відбулись шахові змагання всеукраїнського рівня - Меморіал Едуарда Будовича, який є етапом всеукраїнського кубку «шахові легенди України». Турнір проводився в двох категоріях: категорія «А» - дорослі шахісти та категорія «Б» - діти до 14 років. Серед дорослих першість виборювали 74 шахісти з Херсонської області, Києва, Вінниці, Одеси, Миколаєва, у т.ч.: 2 міжнародних гросмейстера, 12 міжнародний майстрів, 2 майстри спорту, 20 кандидатів у майстри спорту, шахісти-першорозрядники. Місто Каховку в змаганнях представляв ветеран каховської шахової школи Олег Олексійович Пільщіков.
Спортсмени змагались за швейцарською системою з 10 турів: 1-5 тури - за правилами швидких шахів з контролем часу 10 хв. (з додавання 5 сек. на кожний хід), 6-10 тури - за правилами класичних шахів з контролем часу 35 хв. (з додаванням 30 сек. на кожний хід).
За підсумками турніру у категорії «А» переможцем став міжнародний майстер з Миколаєва Микола Бортник (8,5 очок). На другому місці - міжнародний гросмейстер з Херсона Юрій Солодовниченко (8 очок). Одразу вісім учасників набрали по 7 очок, але за кращими додатковими показниками третє місце завоював майстер ФІДЕ з Одеси Костянтин Борсук.
У заліку серед жінок призові місця розподілились наступним чином: І - майстер спорту Ірина Барчук (Херсон), ІІ - Анжела Ломакіна (Миколаїв), ІІІ - Катерина Григорчук.
У заліку серед ветеранів: І - Віктор Литвиненко (Олешки), ІІ - Володимир Савон (Миколаїв), ІІІ - Олег Пільщіков (Каховка).
Переможці та призери турніру були нагороджені дипломами обласного управління з питань фізичної культури та спорту та призами від організаторів.

Фото: