П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТІВ УКРАЇНИ У КАХОВСЬКИХ ПАРАЛІМПІЙЦІВ

25.05.2018

12-15 квітня 2018 року в м. Одесі проходив Чемпіонат України з армрестлінгу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. В цих, дебютних для себе змаганнях, брав участь спортсмен Каховської філії регіонального центру «Інваспорт» Кабула Богдан (тренер - Левченко Валерій Іванович). За підсумками змагань Богдан виборов третє місце в категорії до 60 кг!
19-20 травня 2018 року в м. Одесі відбувся Чемпіонат України з бочче (спортивна гра на влучність) серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. В збірній команді Херсонської області найкращий результат вибороли каховчане Кульбікаєв Олександр - 3 місце та Кравченко Світлана - 2 місце.
19-22 травня 2018 року в м. Миколаєві відбувся фінальний етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з вадами слуху. Дуже вдало на цих змаганнях виступила каховчанка Міхеєнко Ангеліна (тренер - Левченко Валерій Іванович), яка в кожному виді змагань з легкої атлетики виборола призові місця: стрибки у довжину з розбігу - 3 місце, біг 30 м - 2 місце та біг 200 м - 2 місце!
Вітаємо спортсменів-паралімпійців Каховської філії регіонального центру «Інваспорт» (спеціаліст Микола Гриценко) та Каховського геріатричного пансіонату з медалями чемпіонатів України та бажаємо нових яскравих перемог!