П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Марко Ніколюк – бронзовий призер Чемпіонату України з тенісу серед юнаків

01.07.2016

З 20 по 26 червня 2016 року в Українському Тенісному Центрі (м. Київ) відбувся Чемпіонат України з тенісу серед юнаків до 16 років. Цей турнір зібрав кращих юних тенісистів з усіх куточків нашої країни.
У підсумку переможцем та срібним призером всеукраїнської першості стали члени юнацької збірної України з тенісу - Олексій Крутих (Київ) та Ілля Білобородько (Сєвєродонецька).
Дуже приємно відзначити, що бронзову нагороду чемпіонату здобув каховчанин, учень ЗОШ № 5 Марко Ніколюк (на фото - зліва). Цей вагомий спортивний успіх нашого юного і перспективного тенісиста став можливий не тільки завдяки наполегливій та сумлінній праці Марка на тренуваннях, але також завдяки постійній допомозі та всілякої підтримки людей, яким хочеться висловити велику особисту подяку: тренеру-викладачу з тенісу КЗ «ДЮСШ» Височенку В.В. та адміністрації Каховської ЗОШ № 5 (директору Деменку І.К., завучу Бобровій Л.С. та класному керівнику Голенок Л.П.).