UKR
П'ятниця 14 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

МАРАФОН ПЕРЕДНОВОРІЧНИХ СВЯТ РОЗПОЧАТО


28.11.2016

Грудень місяць в Україні багатий на свята, які так полюбляють наші дітлахи. Розпочав марафон передноворічних свят представник зі Швеції Свен Бярлестам, який вже багато років допомагає сім’ям та інтернатним закладам Херсонщини. Він розповів, що працював у багатьох країнах, але наша йому наймиліша. Цього разу гуманітарна допомога була надана вихованцям дитячого будинку сімейного типу "Радість" Херсонської обласної ради.
Завітавши до дитячого будинку сьогодні, ми потрапили на чарівне свято з українськими піснями, танцями від наймолодших вихованців та веселими іграми. Сюди приїхали волонтери - студенти Херсонського державного університету, представники А-Банку, благодійних фондів та Каховської міської ради. Жоден гість не прийшов з порожніми руками: кожна дитина отримала одяг, взуття, різноманітні іграшки, речі особистого вжитку.
Адміністрація та вихованці закладу щиро вітали благодійників дивовижним концертом та дипломами з подякою і запрошували у гості в будь-який час. Відділ у справах дітей Каховської міської ради щиро дякує Свену Бярлестаму та його родині і запрошує небайдужих благодійників долучатися до акції "Милосердя" з надання продовольчих пакунків сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Фото: