UKR
Неділя 11 Квітня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Мала академія наук: підсумки І етапу конкурсу-захисту — 2021


17.03.2021

Завершився І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020-2021 навчальному році. Учасниками міського конкурсу-захисту Каховського міського наукового товариства «Ерудит» стало 19 здобувачів освіти, які представляли свої дослідницькі роботи у формі постерного захисту, а також завчасно відбулося заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт. Наша юна наукова еліта гідно представила дослідницькі роботи, а наукові керівники можуть пишатися своїми учнями. За результатами двох етапів конкурсу-захисту підведено підсумки у кожній секції окремо.

Секція «Українська література»

Сорокіна Юлія, 10 клас СЗОШ №2, тема: «Новела «Сон»: Приклад урбаністичного тексту із збірки новел «Ексгумація міста» Світлани Поваляєвої», науковий керівник Галина Соломахіна – І місце.

Дирдіна Марина, 10 клас СЗОШ №2, тема: ««Євросироти» - гірка реальність сучасної України (на основі німецько-українського соціального-літературного проєкту «Мама по скайпу Мар’яни Савка»)», науковий керівник Наталя Дирдіна – ІІ місце.

Секція «Англійська мова»

Жученко Ольга, 9 клас СЗОШ №2, тема: «Прагматичні характеристики інверсії в англійській мові», науковий керівник Лілія Артеменко – ІІ місце.

Осадчук Софія, 10 клас ЗОШ №5, тема: «Вплив соціальних мереж на процес розвитку та вивчення сучасної англійської мови на прикладі соціальної мережі FAСEBOOK», науковий керівник Лариса Голенок – ІІ місце.

Секція «Прикладна математика»

Кефа Володимир, 11 клас ЗОШ №1, тема: «Гіпотеза Рімана», науковий керівник Людмила Теслюк – ІІІ місце.

Секція «Математичне моделювання»

Львов Павло, 9 клас ЗОШ №5, тема: «Оригамі та геометрія», науковий керівник Аліна Бережна – І місце.

Секція «Журналістика»

Овчаренко Олександра, 10 клас ЗОШ № 4, тема: «Мультимедійні технології: реалії та перспективи розвитку регіональних інформаційних сайтів», науковий керівник Ірина Саєнко – ІІ місце.

 

Секція «Психологія»

Мельникова Оксана, 10 клас СЗОШ №2, тема: «Візія успіху сучасного підлітка», науковий керівник Лілія Семенова – І місце.

Секція «Соціологія»

Макогонюк Альона, 10 клас ЗОШ №6, тема: «Престиж професій – погляд сучасної молоді», науковий керівник Олена Муравська – ІІІ місце.

Ігнатьєва Анна, 10 клас ЗОШ №6, тема: «Конфлікти поколінь», науковий керівник Олена Муравська – ІІ місце.

Секція «Історія України»

Боровльов Кирило, 10 клас ЗОШ №3, тема: «Історія Кам’янської Січі», науковий керівник Ілона Золотарьова – ІІІ місце.

Григор’єва Наталія, 10 клас ЗОШ №4, тема: «Соціально-економічна політика В.Ющенка», науковий керівник Денис Костиря – ІІ місце.

Секція «Історичне краєзнавство»

Лобаєвський Олег, 11 клас СЗОШ №2, тема: «Збереження козацьких традицій на Каховщині на прикладі Каховського козачого товариства», науковий керівник Тетяна Зубкова – ІІ місце.

Секція «Гідрологія»

Соколова Анастасія, 11 клас ЗОШ №1, тема: «Північно-Кримський канал – найбільший іригаційний комплекс Херсонщини», науковий керівник Олена Крето – ІІ місце.

Секція «Педагогіка»

Романова Владислава, 10 клас СЗОШ №2, тема: «Туристично-краєзнавчий рух учнівської молоді СЗОШ №2», науковий керівник Олена Трапезнікова – ІІ місце.

Секція «Агрономія»

Чикін Олександр, 10 клас ЗОШ №1, тема: «Грунти Каховщини, їх структура та екологічний стан», науковий керівник Ніна Чикіна – І місце.

Секція «Хімія»

Баранов Артем, 10 клас ЗОШ №1, тема: «Виготовлення природних індикаторів та їх використання у побуті», науковий керівник Наталія Орловська – І місце.

Секція «Валеологія»

Лохвинська Емілія, 9 клас ЗОШ №6, тема: «Паління – пагубна звичка сучасності», науковий керівник Оксана Лохвинська – ІІ місце.

Секція «Медицина»

Кудлай Олексій, 9 клас ЗОШ №5, тема: «Вакцинація – найефективніший засіб попередження інфекцій», науковий керівник Ірина Грек – І місце.

Усі учасники міського конкурсу-захисту будуть відзначені грамотами управління освіти. Науково-дослідницькі роботи учнів, які будуть учасниками обласного етапу, направлені до комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

Бажаємо гідно представити нашу громаду юним науковцям: Сорокіній Юлії, Мельниковій Оксані, Романовій Владиславі, Чикіну Олександру, Баранову Артему, Соколовій Анастасії та Кудлаю Олексію.

 

Фото: