Середа 13 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТ…

20.02.2015

«Кохання багато не буває! Любові вистачить на всіх! Сучасний світ прагне щирого почуття!». Саме під такими гаслами відбуваються традиційні заходи до Дня всіх закоханих у гімназії. І цей рік не став виключенням.

Напередодні Дня Святого Валентина гімназисти взяли активну участь у міській молодіжній патріотичній акції «З любов’ю до захисників Державного кордону» і передали для прикордонників «смачні» подарунки й листівки - валентинки. Пізніше були і «Солодка пошта для закоханих», й акція «Червоний – то колір кохання». А найкращим і найвидовишнішим моментом цього дня стала шоу-програма «Зірки на сцені», де поєдналися професійність й аматорство, гумор і серйозність, дитинство і досвід. На сцені в цей день учні разом із вчителями співали й танцювали про найсвітліше почуття на Землі. Джаз, диско, ліричний контемп, естрадний танок… У кожному русі вбачалось справжнє кохання! А пісні, які лунали зі святкової сцени, відомі й сповненні щирої, чесної, відвертої любові… «Зелені очі» з репертуару гурту «Океан Ельзи», «Вона» - «Плач Єремії», «У платті білому» Ляпіса Трубецького, а також «Sway», «Сорок градусів кохання», і на завершення - пісня Фреді Мерк’юрі «The Show Must Go On», яка підняла з місць всіх присутніх і зірвала море аплодисментів. Під час програми були й незаплановані моменти, неочікувані сюрпризи у вигляді непідготовлених виступів запрошених гостей, друзів гімназії! Старшокласники «зізнавалися» в оригінальній формі у коханні своїй школі, вчителям, батькам, друзям, а найголовніше - рідній Україні. Саме приємні слова, звернені до нашої країни, були найемоційнішим моментом святкового дійства.

Ми всі щиро віримо, що любов врятує світ. Тож, любове, вбережи нашу Україну, захисти й не зрадь її!