UKR
Неділя 04 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЛІТНЮ ПРАКТИКУ У МІСЬКВИКОНКОМІ РОЗПОЧАТО


10.06.2014

Минулого тижня на базі міськвиконкому відбулось засідання “круглого столу” міського учнівського парламенту старшокласників та начальників відділів міської ради (взяло участь 15 чол.) стосовно проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників на базі відділів Каховської міської ради влітку 2014 року. Засідання провів заступник міського голови Віталій Чернявський. Прийнято спільне рішення щодо проходження 11-ма учнями, які закінчили 10-й клас, практики на базі 4-х відділів міської ради: відділ у справах молоді та спорту, відділ у справах дітей, відділ культури, відділ організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю.

 Згідно з розпорядженням міського голови від 10 червня 2014 року “Про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників на базі Каховської міської ради влітку 2014 року” на базі 4 відділів міської ради (відділ у справах молоді та спорту, відділ у справах дітей, відділ культури, і відділ організаційної роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю) 10 червня розпочато практику учнів-членів міського учнівського парламенту старшокласників (протягом трьох тижнів). Відділи, а також термін проходження практиканти обирали за власним бажанням (відповідно до профілю їх навчання або інтересів). В практиці беруть участь 11 учнів із загальноосвітніх шкіл, які протягом канікул (за окремим індивідуальним планом) ознайомляться з роботою відділів міської ради та приймуть участь в організації міських молодіжних, спортивних культурно-мистецьких та інших заходів, а також в підготовці проектів рішень сесії міської ради, виконкому та розпоряджень міського голови. Крім цього вони будуть готувати матеріали та брати участь в засіданнях громадської ради, міської Ради з питань молодіжної політики, координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту, в засіданнях комісії з питань прав дитини тощо.

Тож побажаємо, щоб приємні враження від знайомства практикантів з відділами перевершили їх очікування, а працівники відділів отримали від своїх юних учнів багато нових та корисних у роботі ідей.

 

 

Фото: