UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЛікування COVID-19 в КНП «Каховській ЦРЛ»


04.12.2020

Протягом листопада в стаціонарних відділення КНП «Каховська ЦРЛ» проліковано 121 хворий з діагнозом COVID-19 на загальну суму 101 718, 42 грн. Лікування хворих проводиться згідно стандартів надання медичної допомоги, затверджених МОЗ України. Розроблено та функціонує Маршрут пацієнта.
На даний час в лікарні розгорнуто 100 ліжок, на виконання Наказу Департаменту охорони здоров’я ХОДА від 04.11.2020 № 954-н «Про перепрофілювання ліжкового фонду для госпіталізації хворих на COVID-19 або з підозрою, у тому числі із супутньою патологією».
Для надання допомоги хворим з COVID-19 задіяний весь лікарський, середній та молодший персонал.
Згідно Постанови КМУ від 08 липня 2020 р. № 613 «Про виділення коштів для закупівлі обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах» 80 % ліжок повинні бути оснащені киснем.
В нашій лікарні ліжка оснащуються киснем, як централізовано, так і за допомогою кисневих концентраторів. Якщо на початку пандемії доступ мало лише 9 ліжок, на даний час централізованою подачею киснем забезпечено 70 ліжок, кисневих концентраторів в лікарні 14, буде придбано ще 10. На сьогодні лікарня має 31 балон з киснем.
У разі відключення електропостачання лікарня забезпечена дизельними електростанціями, які будуть підключенні протягом до 30 хвилин.
Лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту для медпрацівників у повному обсязі та запас постійно поповнюється.
Для діагностики пневмонії у лікарні працює 2 рентген-кабінети. Один у поліклініці, за адресою: вул. М.Жука, 36 та один в лікарні на ж-м Свєтлово.

Фото: