2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Легкоатлетичний пробіг «Десант-44»

28.04.2015

14 березня 2015 року відбувся ХХVІІ легкоатлетичний пробіг «Десант-44», присвячений 71-й річниці визволення Херсона.
У змаганнях взяли участь 92 спортсмени віком від 11 до 77 років з Миколаєва, Ізмаїлу, Південноукраїнська, Херсона, Цюрупинська, Каховки та інших міст.
57 спортсменів змагалися на дистанції 7 км, 32 спортсмени - на дистанції 13,5 км. Всього 28 жінок та 64 чоловіки змагалися у 18 різних вікових категоріях на двох дистанціях.
Майстер спорту з Миколаєва Юрій Грицак став автором нового рекорду легкоатлетичного пробігу: тепер найкращий час за 27 пробігів в історії цих змагань - 41 хвилина 30 секунд. На другому місці в абсолютному заліку Дмитро Мягков із Цюрупинська (43 хвилини 46 секунд). У херсонця Антона Тарасича третій результат - 47 хвилин 35 секунд.
У змаганнях серед жінок перемогла представниця Миколаєва. Олена Китиця фінішувала першою з часом 52 хвилини 28 секунд. На другому місці херсонка Олена Капара (56,09 хв.), на третьому ще одна представниця нашого обласного центру Марія Шупер (1 година 3 хвилини 40 секунд).
Місто Каховку на цьому пробігу представляли юні вихованці відділення легкої атлетики каховської ДЮСШ Дмитро Табунщик, Людмила Бойко, Ніна Табунщик, Вікторія Кобиш під керівництвом тренера-викладача Олега Субботи, які змагались на дистанції 7 км, а також ветеран каховської легкої атлетики, багаторазовий переможець і призер міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань Микола Саєнко (1954 р.н.), який виступав на дистанції 13,5 км.
Микола Саєнко пробіг дистанцію з результатом 57 хв. 57 с, показавши кращий результат у своїй віковій категорії (М-7) та двадцятий результат серед усіх учасників пробігу «Десант-44». Ці змагання стали одним з етапів підготовки Миколи Саєнко до Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед ветеранів в Італії (травень 2015 року) та Чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів у Франції (серпень 2015 року).