UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКВН: ТАКОЇ НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ ГРИ КАХОВЧАНИ ЩЕ НЕ БАЧИЛИ


28.10.2014

    24 жовтня 2014 року відбувся І півфінал Відкритої Каховської Ліги КВН сезону 2014/2015, в якому взяли участь 4 команди: “Замок Любарта” (м. Луцьк), “7*я, Дай 5!” (м. Чернігів, м. Прилуки, м. Житомир), “Жіноча збірна Чернівців” (м. Чернівці) та “Три капітани” (м. Нова Каховка). Тема гри: “Ми обираємо КВН”.

    Варто зазначити, що цього разу приїхали до нас команди досить титуловані і таку напружену гру каховчани ще не бачили. Так “Замок Любарта” є учасником “Вищої ліги КВН України”, чемпіоном “Першої української ліги КВН”, володарем “Зимового кубку КВН Києва” та срібним призером “Подільської ліги КВН”. Команда КВН “7*Я, Дай 5!” - переможці Кубку КВН України 2014 року, переможці Фестивалів Асоціації КВН України 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2010, 2011, 2014 років (рекорд Асоціації). “Жіноча збірна Чернівців” мала підвищений рейтинг на Сочинському фестивалі КиВиН 2013/2014, є віце-чемпіонами регіональної ліги Европи, чемпіонами Буковинського клубу КВН 2013 року. З ними в одному півфіналі змагалася і Новокаховська команда “Три капітани”- переможці І півфіналу Каховської ліги КВН та фіналісти 7 сезону Каховської відкритої ліги КВН — яка не поступалася гостям дотепними жартами.
    Каховчани зустріли гостей з радістю - веселий сміх глядачів та аплодисменти у відповідь на дотепні жарти та яскраві інсценіровки підігрівали атмосферу змагання. За результатами напруженої боротьби перемогу святкували команди “Замок Любарта” (І місце) та “7*я, Дай 5!” (ІІ місце), які 1 квітня 2014 року візьмуть участь у фінальній грі. Голова журі, депутат міської ради Олександр Макаров та кандидат в народні депутати України Олександр Зікранець вручили всім командам грамоти та подарунки від спонсорів.
    Перед початком КВН глядачі переглянули відеоролик про “VIII мотофестиваль Тачанка 2014”, який організатору І півфіналу Каховської Відкритої ліги КВН президенту “Мотофестиваля Тачанка 2014” Олександру  Зікранцю надали його друзі - байкери з Енергодару. Завдяки глядачам КВН було зібрано (за рахунок розповсюдження квитків) 2000 грн., які Олександр Зікранець передав прикордонникам Херсонського прикордонного загону - старшому сержанту Григорію Гузю та Антону Карпуніну. На ці кошти було закуплено теплі речі для прикордонників.
    Ініціаторами І півфіналу КВН стала, як і завжди, Каховська Відкрита Ліга КВН. Партнерами та спонсорами півфіналу виступили: ТМ “Мінеральна вода “Каховка”; таксі “Пчілка” та “П’ятірочка”; друкарня “Приват”; ПП “Гармонія”. Офіційний фотограф КВН - “Фото-Чіз”. Інформаційні спонсори турніру: газета нашого краю “Каховська зоря”;  інформаційно-аналітичне видання “Каховские новости”; газета “Новий день”;  колективний блог Kakhovka.info.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© "Фото-Чіз".