П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

КВЕСТ ГРА ДЛЯ ДІТЕЙ ГРУПИ РИЗИКУ

18.09.2015

18 вересня не байдужими громадянами міста була проведена захоплююча квест-гра для дітей групи ризику ЗОШ № 5 та № 6 на честь прийдешнього Дня міста. Організували захід член виконавчого комітету Олександр Бойко та відділ у справах дітей Каховської міської ради. Учасники квесту змогли поринути в історичну подорож містом, з масою цікавих сюрпризів та завдань: проявили винахідливість, щоб виявити найменш витратні за часом і наявним ресурсам способи проходження етапів місії, потренували власну пам’ять і уважність, проявили увагу і кмітливість для того, щоб вирішити загадки і ребуси під час проходження деяких завдань. Діти змогли не тільки добре відпочити, але й цікаво і пізнавально провели час, знайшли нових друзів і отримали багато позитивних емоцій. Учасникам були вручені дипломи переможців та учасників квесту. За словами організаторів, цілями подібних заходів є: популяризація та пропаганда ідей соціальної справедливості серед школярів, залучення молодих і активних для участь у громадському житті міста. На даний момент організатори вже готуються до наступного заходу і чекають нових і старих друзів у себе в гостях.