Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Кубок України з футболу серед аматорських команд

17.08.2015

12 серпня, взяв старт черговий розіграш кубка України серед аматорських команд, у якому беруть участь два колективи з Херсонщини.
Відбулися перші матчі 1/16 фіналу. У Каховці «Авангард» приймав «Балкани» з села Зоря Одеської області. У першому таймі на полі домінували каховці. Але не стали героями зустрічі Соколан, Жефруа та інші футболісти «Авангарду», бо їхні удари з вигідних позицій не досягли цілей. А вирішальний м’яч було забито перед свистком арбітра на перерву, аж на четвертій компенсованій хвилині. Рахунок 1:0 на користь гостей зберігся до фінального свистка. Програвати завжди не приємно, але цього разу авангардівці виглядали значно краще, ніж у чемпіонаті КФК. І в них є хороші шанси у матчі-відповіді, що відбудеться 26 серпня на полі «Балкан».
Хлібодарівський «Колос» грав на виїзді у Роздолі Запоріжської області з «Таврією-Скіфом». Колосовці теж впевнено провели перший тайм. Вони повели у рахунку. Відзначився Кирило Кирик. Однак після перерви господарі змогли переломити перебіг поєдинку і забили два м’ячі, тим самим вигравши зустріч з рахунком - 2:1. Однак хороші шанси має «Колос» у матчі-відповіді, що відбудеться 19 серпня у Хлібодарівці. І є сподівання, що наша команда зуміє потрапити до 1/8 фіналу.