Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Кубок Перемоги з тенісу

13.05.2016

9 травня 2016 року на кортах тенісного клубу «Ейс» (Н.Каховка) відбувся тенісний турнір «Кубок Перемоги» серед чоловіків та жінок в парному розряді. Організатори змагань - Херсонський тенісний клуб та активіст тенісного руху з м. Каховки Володимир Комягін при підтримці мережі магазинів «Магніт». В турнірі взяли участь 24 тенісисти-аматори з Херсона, Каховки, Нової Каховки та Малокаховки.
За підсумками турніру в парному розряді серед чоловіків перемогу святкували каховчане Володимир Комягін та Сергій Прокопович, які у фіналі здолали пару Анатолій Якуба (Херсон) - Дмитро Осіпов (Н.Каховка). На третьому місці херсонці Сергій Циганій та Олег Поздняков.
В змаганнях серед жінок перемогла також каховська пара Ірина Ярьоменко - Катерина Стешенко. На другому місці - Людмила Нечитайло - Тетяна Швець (Херсон), на третьому - Інна Городинська - Фоміних Наталія (Херсон).
В змішаному парному розряді (мікст):
І місце - Світлана Качан (Каховка) - Валерій Яковенко (Н.Каховка)
ІІ місце - Катерина Стешенко - Володимир Комягін (Каховка)
ІІІ місце - Тетяна Швець (Херсон) - Вігуляр Олег (Малокаховка).