UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКубок м. Каховки з шашок-64 2019 року у Сергія Мішина


26.09.2019

22 вересня 2019 року в Каховці на території літнього майданчику «Рандеву» відбулись змагання відкритого розіграшу Кубку м. Каховки з шашок-64 2019 року, присвяченого Дню міста та Дню фізичної культури і спорту.
Змагання були організовані Каховською міською шашковою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради при організаційній підтримці приватного підприємця Ю.Ф.Дорохіна. Спонсорську підтримку в проведенні турніру надав приватний підприємець О.А.Олійник («Три Паньки»).
За Кубок цього року боролися 20 шашкістів різного віку з Каховки, Н.Каховки, Каховського та Бериславського районів. першість визначалась за правилами швидких шашок та швейцарською системою.
У підсумку змагань володарем Кубку Каховки з шашок-64 2019 року став каховчанин, кандидат у майстри спорту Сергій Мішин (14 очок з 16-ти можливих). Срібна нагорода у Василя Райляну (11 очок) з Бериславського району, бронзова у каховчанина Дмитра Бенюка (11 очок), який поступився лише за додатковими показниками.
У заліку серед ветеранів переможцем став новокаховчанин Анатолій Горбач, на другому місці його земляк Віктор Мануйло, на третьому - каховчанин Сергій Вітюк.
Серед жінок призові місця розподілились наступним чином: Ольга Мелехіна (Малокаховка), Альбіна Терещенко (Н.Каховка), Альбіна Сахарчук (Каховка).
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями від організаторів та цінними призами від спонсора.

Фото: