UKR
Понеділок 29 Травня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКубок «Легендарна тачанка» з тенісу 2018 року


07.03.2018

25 лютого та 03-04 березня 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбулись змагання традиційного відкритого міського тенісного турніру на Кубок «Легендарна тачанка». Організатори турніру: ГО «Тенісний клуб «Каховка» (голова - В.П.Комягін) при організаційній підтримці відділу освіти та ДЮСШ Каховської міської ради. На жаль, несприятливі погодні умови завадили взяти участь в турнірі багатьом спортсменам з інших міст.
У першій ігровий день, 25 лютого, першість розігрувалась у парному змішаному розряді (мікст). На майданчик вийшли вісім пар учасників, які представляли Каховку, та Н.Каховку. За підсумками змагань перемогу у міксті виборола пара Борис Ніколюк - Галина Комягіна (Каховка). На другому місці - пара Сергій Король - Катерина Гребенюк (Каховка), на третьому місці - пара Володимир Комягін - Ірина Яременко.
Наступними вихідними в рамках розіграшу Кубку «Легендарна тачанка» тенісисти змагалися у парному розряді серед чоловіків. Серед учасників були вісім пар спортсменів з Каховки, Херсона та Малокаховки. У підсумку призові місця розподілились наступним чином:
І - Сергій Муравицький - Ірина Яременко (Каховка)
ІІ - Володимир Комягін - Сергій Мунтян (Каховка)
ІІІ - Юрій Комягін - Олександр Жуков (Каховка)
Переможці та призери були відзначені заслуженими нагородами від організаторів.

Фото: