П'ятниця 13 Грудня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Кубок Каховського шахового клубу – 2019.

18.11.2019

16 листопада 2019 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» фінішували відкриті міські змагання з шахів на «Кубок Каховського шахового клубу - 2019». Це був ювілейний 40-й розіграш Кубку, який тривав з 02 по 16 листопада (по суботах та неділях). Організатори турніру: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури та адміністрація МПК «Меліоратор».
Шахісти (а на старт турніру вийшли 20 учасників різного віку з Каховки та Нової Каховка) змагалися за правилами швидких шахів (рапід) за «олімпійською» системою.
За підсумками змагань володарем «Кубку Каховського шахового клубу - 2019» став кандидат у майстри спорту з Каховки Дмитро Кузьоминський, який у фіналі здолав опір ще одного каховчанина першорозрядника Валентина Підорича. Цей успіх вже сьомий у шаховій кар’єрі Дмитра Кузьоминського, що є найкращим показником серед шахістів Каховщини. Треба також відзначити третє місце одного з наймолодших учасників - вихованця відділення шахів Каховської ДЮСШ Ростислава Надєєва, якій у «втішному» фіналі переміг досвідченого першорозрядника Павла Стоколоса.