UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Кубок Каховського шахового клубу – 2017


17.10.2017

      З 30 вересня по 8 жовтня (по вихідних днях) в шаховому клубі міського Палацу культури «Меліоратор» проходили відкриті міські змагання з шахів на «Кубок Каховського шахового клубу - 2017». Цей почесний трофей за 38-річну історію проведення Кубку здобували 17 шахістів. Найбільш титулований володар Кубку - каховський майстер ФІДЕ Микола Гриценко, який шість разів ставав переможцем. По п’ять перемог мають в своєму активі кандидати у майстри спорту Дмитро Кирюшин та Дмитро Кузьоминський, по три - кандидати у майстри Євгеній Лозович, Олексій Ктітор та Максим Усанов.
     На старт цьогорічного Кубку вийшли 17 шахістів, серед яких 2 кандидати у майстри спорту, першорозрядники та вихованці відділення шахів Каховської ДЮСШ. Першість у змаганнях учасники виборювали за «олімпійською» системою, кожний матч складався з двох партій з контролем часу 45 хвилин кожному з учасників до кінця партії. У випадку нічиєї додатково грались партії з бліцу по 5 хвилин.
      Протягом всього турніру між учасниками точилась справжня спортивна та безкомпромісна боротьба. За підсумками попередніх етапів до вирішальних поєдинків дісталися чотири шахових майстри, які склали півфінальні пари. У першому півфіналі Євгеній Лозович переміг Віталія Явнюка з рахунком 2:0. Більш напруженим виявився другий півфінальний поєдинок, в якому Олег Пільщіков лише в додаткових бліц-партіях здолав спротив Дмитра Кузьоминського - 3:2.
      У матчі за «бронзу» Д.Кузьоминський переміг В.Явнюка - 3:1, а у фіналі Є.Лозович здобув перемогу над О.Пільщіковим з рахунком 1,5:0,5 та вчетверте завоював Кубок Каховського шахового клубу. Переможець та призери були нагороджені Кубком, медалями та дипломами відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

      А вже 15 жовтня о 10.00 бере старт заключний турнір шахового сезону в Каховці - чемпіонат Каховського шахового клубу з класичних шахів 2017 року, який одночасно є відбірковим етапом для участі в Чемпіонаті м. Каховки 2018 року.

 

Фото: