UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Кубок Каховського шахового клубу – 2015


07.12.2015

На початку грудня фінішували шахові змагання на «Кубок Каховського шахового клубу - 2015». Організатори турніру - Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури Каховської міської ради.
Протягом місяця в приміщенні шахового клубу міського Палацу культури «Меліоратор» тривали шахові баталії. В змаганнях взяли участь 19 шахістів з Каховки та Н.Каховки, у т.ч. - 3 кандидата в майстри спорту. Першість у турнірі визначалась за «олімпійською» системою. Кожен матч складався з двох партій. У випадку нічиєї проводились додаткові бліц-партії. На протязі всього турніру між учасниками точилася вперта боротьба, про що свідчить велика кількість проведених додаткових бліц-партій. Лише більш майстерні та імениті спортсмени дійшли до фіналу.
У підсумку «Кубок Каховського шахового клубу - 2015» виборов каховчанин кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський. До речі, тепер вже чотириразовий переможець цього Кубку. На другому місці - кандидат у майстри спорту Олексій Ктітор (Каховка), на третьому - ветеран каховських шахів, кандидат у майстри спорту Євгеній Лозович. Переможець та призери змагань нагороджені почесним кубком та дипломами від організаторів.

 

О.Пільщіков,
головний суддя змагань