П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Кубок Каховки з тенісу настільного.

15.11.2016

12-13 листопада 2016 року в спортивній залі Каховської ЗОШ № 5 відбулись змагання відкритого Кубку м. Каховки з тенісу настільного, присвяченого 73-й річниці визволення м. Каховки від нацистсько-фашистських загарбників. Змагання були організовані відділом у справах молоді та спорту спільно з відділом освіти та КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради. Головний суддя - тренер-викладач з тенісу настільного КЗ «ДЮСШ» Чебукін Борис Леонідович.
Першість розігрувалась в одиночному розряді у таких категоріях: кадети, юніори, жінки (дівчата) та чоловіки. В змаганнях взяли участь 39 спортсменів з міст Каховка, Нова Каховка, Генічеська, Чаплинського, Генічеського та Каховського районів. У підсумку призові місця розподілились наступним чином:
- жінки (дівчата):
I місце - Мелешкевич Діана (Чаплинський р-н)
II місце - Антонюк Анастасія (Чаплинський р-н)
III місце - Кривошеєва Катерина (Нова Каховка)
- кадети:
I місце - Бойко Олександр (Генічеський р-н)
II місце - Сотник Андрій (Чаплинський р-н)
III місце - Тетеря Олександр (Каховка)
- юніори:
I місце - Притика Дмитро (Нова Каховка)
II місце - Д’яченко Сергій (Генічеський р-н)
III місце - Бетін Сергій (Генічеськ)
- чоловіки:
I місце - Бережний Леонід (Каховка)
II місце - Чернишов Андрій (Каховка)
III місце - Тетеря Євген (Каховка)
Переможці та призери змагань у кожній категорії були нагороджені медалями, почесними грамотами та призами від відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.