UKR
Вівторок 18 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Кубок Каховки з шашок-64


11.10.2016

В рамках міських заходів, присвячених Дню захисника України та 225-річчю з дня заснування м. Каховки, 9 жовтня 2016 року в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор» відбувся відкритий розіграш Кубку м. Каховки з шашок-64. Організатори турніру - Каховська міська шашкова федерація спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при організаційній підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор».
В змаганнях взяли участь 26 шашкістів, які представляли м. Каховку, м. Н.Каховку, Каховський, Бериславський та Іванівський райони. Першість розігрувалась за швейцарською системою з 9 турів (з двох партій, контроль часу - 10 хв. з жеребкуванням початкових ходів).
За підсумками змагань володарем Кубку м. Каховки з шашок-64 став каховчанин кандидат у майстри спорту Сергій Мішин, який набрав 15 очок (з 18 можливих). На другому місці - Анатолій Горбач (Н.Каховка) - 13 очок, на третьому - представник Каховського району Володимир Дем’янюк - 13 очок (але гірші додаткові показники). Переможця було нагороджено почесним Кубком, а всіх призерів - дипломами, медалями та призами від організаторів.
У заліку серед жінок трійка призерів виглядає наступним чином:
І - Ольга Мелехина (Малокаховка)
ІІ - Альбіна Сахарчук (Каховка)
ІІІ - Алла Ралко (Каховка)
Кращий результат серед ветеранів показав представник Бериславського району Василь Райляну, а серед кадетів (юнаки та дівчата) - Денис Токар (Каховка). Призери в окремих категоріях відзначені дипломами медалями та призами від організаторів.

Фото: