Четвер 19 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Кубок Каховки з футболу 8х8

02.11.2016

На вирішальну стадію вийшов розіграш відкритого розіграшу Кубку м. Каховки з футболу 8х8 2016 року серед аматорів. У неділю 30 жовтня на стадіоні «Олімпійський» було зіграно перший півфінальний матч між командами «Атлант» (Каховка) та «Таврія» (Н.Каховка). Гра проходила у гострій та безкомпромісній боротьбі і принесла перемогу новокаховчанам з рахунком 2:0. Обидва м’ячі на рахунку Олексія Марченка.
Другий півфінальний поєдинок між каховськими командами «Старт» та «ЕККО» відбудется у суботу 5 листопада о 14.00 на стадіоні «Олімпійський».
У неділю, 6 листопада, відбудуться вирішальні матчі розіграшу Кубку Каховки. На «Олімпійському» о 12.00 розпочнеться гра за третє місце, а на 13.30 заплановано початок фінальної гри, після закінчення якої відбудеться церемонія нагородження переможців та призерів турніру.