UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КУБОК КАХОВКИ З БАСКЕТБОЛУ ім. О.МЕДВЕДЄВА 2015 року


14.12.2015

Минулої суботи в спортивній залі Каховського КЗ «ДЮСШ» визначився володар Кубку м. Каховки з баскетболу 2015 року серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті воїна-інтернаціоналіста Олександра Медведєва.
Організатори змагань: відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, відділ освіти (Каховський КЗ «ДЮСШ») та Каховське міське товариство воїнів-інтернаціоналістів (керівник - Н.Скін).
В розіграші Кубку цього року взяли участь чотири команди, які зіграли між собою за коловою системою (в три тури): «ДЮСШ» (Каховка), «Свєтлово» (Каховка), «Тачанка» (Каховка) та команда м. Н.Каховка. Всі поєдинки проходили у дуже напруженій, видовищній та безкомпромісній спортивній боротьбі. Результати матчів:
«Свєтлово» - Н.Каховка - 63:38
«Тачанка» - «ДЮСШ» - 83:55
Н.Каховка - «Тачанка» - 52:88
«Свєтлово» - «ДЮСШ» - 86:50
«ДЮСШ» - Н.Каховка - 72:79
«Тачанка» - «Свєтлово» - 60:42
Таким чином, за підсумками змагань володарем Кубку м. Каховки з баскетболу ім. О.Медведєва сезону 2015 року стала каховська команда «Тачанка» (Олексій Засовицький, Сергій Гончаров, Олексій Середа, Вадим Ігнатов, Данило Захарченко, Едуард Мальченко, Володимир Шошин). На другому місці - команда «Свєтлово», на третьому - команда м. Н.Каховка.
Перехідний Кубок ім. О.Медведєва та пам’ятний кубок переможцям вручили голова Каховського товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталія Скін та начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков. Команди-призери були нагороджені почесними дипломами і медалями від організаторів та подяками Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів. На урочистій церемонії нагородження були присутні почесні гості - члени Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів, учасники бойових дів в Афганістані.
Кращим гравцем турніру оргкомітет визнав баскетболіста команди «Тачанка» Олексія Середу. Високій організаційний рівень проведення змагань забезпечила суддівська колегія на чолі з головним суддею, Заслуженим тренером України Валерієм Зарецький.

Фото: