UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Кубок Каховського шахового клубу – 2016.


02.11.2016

З 16 по 30 жовтня 2016 року (щосуботи та щонеділі) в шаховому клубі МПК «Меліоратор» проходив 37-й відкритий розіграш Кубку Каховського шахового клубу. турнір було організовано Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при організаційній підтримці адміністрації Палацу культури «Меліоратор» відділу культури міської ради.
За 37-річну історію цих змагань 17 шахістів були володарями Кубку. першим переможцем у далекому вже 1980 році став кандидат у майстри спорту Гарік Серовський. Триразовими володарями Кубку були кандидати у майстри спорту Олексій Ктітор, Євгеній Лозович та Максим Усанов. П’ять разів перемагали кандидати у майстри спорту Дмитро Кирюшин та з цього року - Дмитро Кузьоминський. А найбільшу кількість перемог у змаганнях на Кубок шахового клубу здобув майстер ФІДЕ Микола Гриценко - 6 разів.
Цьогорічний турнір зібрав 26 учасників, у т.ч. - 4 кандидати у майстри спорту. першість розігрувалась за «олімпійською» системою з контролем часу по 45 хвилин кожному з учасників до кінця партії, Кожен поєдинок складався з двох парті, де суперники почергово грали білими та чорними фігурами. турнір проходив без сенсацій і до півфіналу вийшли найсильніші - чотири кандидати у майстри спорту - Олексій Ктітор, Дмитро Кузьоминський, Євгеній Лозович та Артур Ралко. У фіналі ж зустрілись Д.Кузьоминський та А.Ралко. П’яту перемогу у своїй спортивній кар’єрі в розіграшах кубку каховського шахового клубу святкував Дмитро Кузьоминський. У матчі за третє місце, де змагались «молодість» (О.Ктітор) та «досвід» (Є.Лозович), переміг молодший за віком Олексій Ктітор.
За підсумками змагань переможця було нагороджено почесним Кубком, а всіх призерів - медалями та дипломами від організаторів.

А шаховий сезон в Каховці триває. Вже 6 листопада о 10.00 в приміщенні шахового клубу МПК «Меліоратор» (пр. Європейський, 12) стартує завершальний турнір шахового сезону - відкритий Чемпіонат Каховського шахового клубу.