П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Кубок України з веслування академічного

06.05.2014

alt  З 3 по 5 травня 2014 року у м. Дніпропетровську відбувся Кубок України з веслування академічного. У змаганнях взяли  участь близько  180 спортсменів з 8 областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Харківської, Вінницької, Черкаської, Херсонської та м. Києва.

Спортсмени Херсонської області посіли перше загальнокомандне місце. Приємно відзначити, що у складі збірної команди нашої області призером Кубку України став каховчанин, майстер спорту міжнародного класу Геннадій Захарченко, який здобув «срібну» нагороду у складі команди на четвірці парній.
    Нагадаємо, що Геннадій Захарченко є багаторазовим переможцем і призером міжнародних та всеукраїнських змагань з веслування академічного, а також входить до Дошки Пошани «Спортивна гордість Каховки», яка розміщена на території каховського спорткомбінату «Олімпійський».