П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

КУБОК КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ШАШКОВОЇ ФЕДЕРАЦІЇ – 2014

08.12.2014

6 грудня 204 року в шаховій кімнаті КЗ «ДЮСШ» відбулися відкриті міські змагання з шашок-64 на Кубок Каховської міської шашкової Федерації 2014 року. Це були останні шашкові змагання цього року. В турнірі, організованому КМШФ та відділом у справах молоді та спорту міської ради при підтримці КЗ «ДЮСШ» відділу освіти, взяли участь 18 спортсменів (чоловіки та жінки) з Каховки, Н.Каховки, Іванівського, Бериславського та Каховського районів.

Змагання проводились за «швейцарською» системою. За підсумками турніру у загальному заліку переможцем та володарем Кубку КМШФ – 2014 став представник Бериславського району Василь Райляну зі стовідсотковим результатом (16 очок з 16-ти можливих). На другому місці – Анатолій Горбач (Н.Каховка) – 11 очок, на третьому – Володимир Лоренцев (Каховка) – також 11 очок, але гірші додаткові показники.
    Серед жінок перше місце зайняла Ольга Мелехина (с. Малокаховка), друге – Віолета Тишковець (Каховка), третє – Олена Рєзнікова (Каховка). Серед учасників-ветеранів кращий результат показав Володимир Гонта з Н.Каховки.
    Переможець та призери нагороджені Кубком, грамотами та призами від організаторів.