UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

КУБОК КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ШАШКОВОЇ ФЕДЕРАЦІЇ – 2014


08.12.2014

    6 грудня 204 року в шаховій кімнаті КЗ «ДЮСШ» відбулися відкриті міські змагання з шашок-64 на Кубок Каховської міської шашкової Федерації 2014 року. Це були останні шашкові змагання цього року. В турнірі, організованому КМШФ та відділом у справах молоді та спорту міської ради при підтримці КЗ «ДЮСШ» відділу освіти, взяли участь 18 спортсменів (чоловіки та жінки) з Каховки, Н.Каховки, Іванівського, Бериславського та Каховського районів.

    Змагання проводились за «швейцарською» системою. За підсумками турніру у загальному заліку переможцем та володарем Кубку КМШФ – 2014 став представник Бериславського району Василь Райляну зі стовідсотковим результатом (16 очок з 16-ти можливих). На другому місці – Анатолій Горбач (Н.Каховка) – 11 очок, на третьому – Володимир Лоренцев (Каховка) – також 11 очок, але гірші додаткові показники.
    Серед жінок перше місце зайняла Ольга Мелехина (с. Малокаховка), друге – Віолета Тишковець (Каховка), третє – Олена Рєзнікова (Каховка). Серед учасників-ветеранів кращий результат показав Володимир Гонта з Н.Каховки.
    Переможець та призери нагороджені Кубком, грамотами та призами від організаторів.

    
К.Чорнощоков,
головний суддя змагань,
Голова правління КМШФ