Понеділок 11 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Кубок Каховського шахового клубу – 2014

25.11.2014

altЗ 9 по 23 листопада 2014 року (щонеділі) в приміщенні шахового клубу міського палацу Культури «Меліоратор» проходив черговий розіграш  Кубку каховського шахового клубу 2014 року. В змаганнях, які проводились Федерацією шахів м. Каховки при підтримці відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради та адміністрації МПК «Меліоратор», взяли участь 26 шахістів.

Турнір проводився за «олімпійською» системою з контролем часу 45 хвилин кожному учаснику на партію. У важкій спортивній боротьбі Кубок виборов майстер ФІДЕ з Каховки Микола Гриценко. Призерами турніру стали кандидат у майстри спорту Максим Усанов (Каховка) та міжнародний майстер Юлія Зінкевич (Н.Каховка). На четвертому місці – кандидат у майстри спорту з Каховки Дмитро Кузьоминський.

О.Пільщіков,
головний суддя змагань