UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

"КРУГЛИЙ СТІЛ" З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


20.02.2017

Відповідно Плану заходів з підготовки та вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Герої Небесної сотні, затвердженого головою обласної державної адміністрації 16.02.2017 № 9/343, відділ у справах молоді та спорту надає наступну інформацію:
1). 18 лютого в приміщені Каховського міськвиконкому відбулось засідання молодіжного "круглого столу". Основна його тема: "Дитячий козацький рух в контексті національно-патріотичного виховання громадян". В його роботі взяли участь: наставники дитячих козацьких організацій міста, керівники громадських організацій патріотичного спрямування, депутати міської ради, представники ЗМІ, начальники відділів міської ради - освіти (Михайло Гончар) та у справах молоді та спорту (Віктор Зубков), заступник міського голови Володимир Федченко, а також головний отаман УДЮТ "Січ", радник Міністра молоді та спорту України Борис Скребцов. Всього взяло участь 23 чоловіка. Засідання розпочав заступник міського голови Володимир Федченко, який також оголосив хвилину мовчання по учасникам Революції гідності - Героям Небесної сотні. Про утворення міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання громадян доповів присутнім Михайло Гончар. З основного питання, а саме: :Дитячий козацький рух в контексті національно-патріотичного виховання громадян" виступив Борис Скребцов, який по закінченню вручив наставникам козачат та міській і районній бібліотекам книги, які були видані коштом Міністерства молоді та спорту України - "Співник Українського лицарства" та книга Юрія Журавля "Битва за землю рідну". На завершення, наставник наставник куріння "Джура" (ЗОШ 4) Костянтин Нечітовський презентував присутнім відеофільм "Батьківщина. Людина. Патріот. (Про участь куріння "Чорний оксамит" (ЗООШ № 4) у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)".
2). 19 лютого в приміщені Каховського міськвиконкому відбулось засідання молодіжного "круглого столу", присвяченого подіям під Дебальцево в 2015 році. В його роботі взяли участь: учасники АТО (в тому числі і учасники подій під Дебальцево в 2015 року), члени волонтерської місії "Чорний тюльпан", наставники дитячих козацьких організацій міста та козачата, педагоги, керівники громадських організацій патріотичного спрямування, представники ЗМІ, заступники міського голови Олег Кожемякін (учасник АТО) і Володимир Федченко, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та просто небайдужі громадяни (всього 58 чоловік). Засідання розпочав заступник міського голови Володимир Федченко, який також оголосив хвилину мовчання по учасникам Революції гідності - Героям Небесної сотні та загиблим захисникам України під Дебальцевим в лютому 2015 році. Член волонтерської місії "Чорний тюльпан" Євген Кишкін вручив грамоти ВГО "Союз "Народна пам’ять" каховським волонтерам, які допомагали в ремонті автомобілей для гуманітарної місії "Чорний тюльпан" Свідзінському Олегу та Петраш Володимиру. Далі спогадами про запеклі бої в зоні АТО (2014-2016) та під Дебальцево в 2015 році ділились учасники АТО: Кожемякінн Олег, Місюра Валентин, Мухін Сергій, Нечоса Михайло, Обелець Анатолій та ін. Волонтери гуманітарної місії "Чорний тюльпан: Євген Кишкін, Ковтун Ігорь, Чертко Михайло та Пилипенко Олександр розповіли присутнім про діяльність волонтерської місії "Чорний тюльпан" на Сході України в зоні АТО. Вони ж презентували відеофільм про діяльність їх місії. Учасники місії також надали присутнім для огляду експонати із зони АТО. По завершенню учасники "круглого столу" залишили колективне фото на згадку.

Фото: