Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Круглий стіл «Українська родина: від основ до сьогодення» до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері

18.05.2021

З нагоди святкування Міжнародного дня сім’ї та Дня матері 14 травня 2021 року у приміщенні міськвиконкому відбувся круглий стіл «Українська родина: від основ до сьогодення».

За круглим столом зібралися представники місцевої влади та представники громадськості (м.Каховка, м.Херсон), а саме:

Представники місцевої влади:

1) Каховський міський голова – Немерець Віталій Анатолійович;

2) керуючий справами виконавчого комітету Каховської міської ради – Чернявський Віталій Вікторович;

3) начальниця управління культури і туризму Каховської міської ради – Садова Анна Миколаївна;

4)начальник управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради — Скрипніченко Андрій Вадимович;

5) директор міського центру соціальних служб Каховської міської ради – Зубков Віктор Анатолійович;

6) головний спеціаліст управління освіти Каховської міської ради – Круковська Оксана Яківна;

7) модератор заходу, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю - Туланова Христина Юріївна.

Представники громадськості м.Каховка та м.Херсона:

1) голова громадської організації «Древо – об’єднання багатодітних сімей» (м.Херсон) – Щербаков Андрій Костянтинович;

2) керівниця проєкту «Центр сім’ї та відповідального батьківства» Палацу молоді та студентів Херсонської обласної ради – Щербакова Олена Олександрівна;

3) пастор Незалежної помісної церкви християн віри євангельської «Відродження» м.Каховка – Шалухін Сергій Георгійович;

4) пастор Помісної церкви євангельських християн-баптистів м.Каховка – Єфіменко Анатолій Вікторович;

5) директорка благодійного фонду «Лепта» – Бжезицька Світлана Сергіївна;

6) диякон Християнської церкви «Слово життя» – Ямпольцев Вадим Михайлович;

7) тренерка Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ»Гринюк Марія-Аліна Олегівна;

8) член правління громадської організації «Таврійська родина» – Уманський Іван Миколайович;

9) ініціаторка круглого столу, голова громадської організації «Таврійська родина» – Уманська Ірина Валеріївна.

На початку заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся Каховський міський голова Віталій Немерець, який наголосив на тому, що підтримка та популяризація традиційних сімейних цінностей українців є надзвичайно важливою. Так само важливим і необхідним є проведення подібних заходів, спрямованих на покращення сімейної політики в Каховській міській територіальній громаді.

Учасники круглого столу поговорили про традиції української родини; про проблеми й виклики, з якими стикаються сучасні українські родини; про те, яким чином громада впливає на зміцнення родини, а також про роботу з молоддю в цьому напрямку. Переглянути відео заходу можна за посиланням: https://cutt.ly/AbM2cWq .

За результатами обговорення усі присутні підписали резолюцію, згідно з якою заявили про свою готовність до активної і системної співпраці з органами влади всіх рівнів, громадськими організаціями та релігійними громадами, всіма, хто бажає зробити свій внесок у формування у молоді Каховської громади відповідального ставлення до шлюбу, батьківства і материнства.