UKR
Понеділок 17 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

“КРУГЛИЙ СТІЛ” ПРИСВЯЧЕНИЙ“ДНЮ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ”


27.08.2018

24 серпня у міськвиконкомі відбувся молодіжний "круглий стіл" присвячений"Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України". Його мета - публічний діалог влади та активістів молодіжного руху міста щодо міських заходів на найближчі свята та обговорення нагальних питань молодіжної політики.
В роботі "круглого столу" взяли участь члени міської Ради з питань молодіжної політики, представники молодіжних та громадських організацій, депутат міської ради Молчанова Олена, практиканти відділу міської Ради, волонтери, люди, які активно приймають участь у молодіжному житті міста, Засідання провів заступник начальника відділу в справах молоді та спорту Каховської міської ради Кошулін Сергій.
Учасники "круглого столу" взяли участь в обговоренні таких питань:
1. Про пріоритети міського конкурсу молодіжних соціальних проектів та програм ММГО, благодійних організацій та ініціативних груп на 2019 рік.(Блищук Віроніка, практикант відділу в справах молоді та спорту );
2. Про результати опитування на номінацію "Молодіжний лідер 2018 року"(Щербанюк Діана та Ліфінцева Вікторія, практиканти відділу у справах молоді та спорту);
3.Україна. Каховка. Серпень 1991 рік. (Терещенко Олег, вчитель історії ЗОШ №1, кореспондент інформаційно-аналітичного видання "Каховские новости"
4.Про реалізацію проекту ММГО "ДіЛО" "Спілкуємось мистецтвом" (Сошнікова Софія, керівник проекту)
5.Про реалізацію проекту ініціативної групи "Місто законів" "Школа правознавців" (Радіонова Ольга, керівник ініціативної групи "Місто законів", директор СЮН)
6.Про роботу інформаційної системи "Вулик", про надання послуг ЦНАПом "Оформлення та видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон" (Батуріна Наталія, начальник ЦНАП Каховської міської ради)
7.Про хід реалізації в Каховці командою "ГУК" проекту "Профі Кемп" (Члени команди "ГУК")

Засідання пройшло емоційно та весело, всі мали змогу висловити свої думки та задати питання, кожен дізнався щось нове для себе. Ну, а молодіжним лідером 2018 року стала -Радіонова Ольга керівник ініціативної групи "Місто законів", директор СЮН.

Блищук Віроніка, практикант відділу у справах молоді та спорту.

 

Фото: