П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

«КРУГЛИЙ СТІЛ» У ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

23.03.2015

17 березня 2015 року за ініціативи Каховського міськрайонного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Партнерство та співробітництво в питанні соціальної адаптації та забезпечення зайнятості внутрішньо переміщених осіб».

Захід пройшов за участю міського голови Каресевича О.П., директора Каховського міськрайонного центру зайнятості Радченко О.В., начальника Управління соціального захисту населення Каховської міської ради Скрипніченко А.В., начальника Управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації Ільїної Ю.М., директора Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Декадіной О.В., представника Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сухомлин-Міловської Ю.С., начальника відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Зубкова В.А., представників Каховського районного відділу Головного управління ДСНС у Херсонській області та директора Благодійного фонду «Лепта» Бжезицька С.С. В ході круглого столу були обговорені актуальні та проблемні питання, що виникають під час роботи з внутрішньо переміщеними особами та визначені шляхи їх вирішення. Представники кожної із служб поділились набутим досвідом та внесли певні пропозиції щодо покращення роботи в частині надання соціальної, психологічної та матеріальної допомоги людям ,які вимушено опинились у складній життєвій ситуації. За результатом проведення круглого столу було розроблено Меморандум про партнерство та співробітництво ,то ж маємо надію, що надалі робота в цьому напрямку матиме позитивні результати.