UKR
Вівторок 21 Травня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Кращих спортсменів та тренерів області відзначили до Дня фізичної культури і спорту


12.09.2016

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні 8 вересня 2016 року в Херсонській обласні державній адміністрації відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та голови обласної ради Андрія Путілова з учасниками ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, їх тренерами та фізкультурно-спортивним активом області. 
У ході зустрічі тренери, керівники спортивних закладів й установ мали змогу поспілкуватися з керівництвом області й поставити свої питання, на які отримали ґрунтовні відповіді.
Приємним моментом зустрічі стало вручення головою обласної державної адміністрації та головою обласної ради кращим спортсменам  і тренерам області почесних грамот та подяк і сертифікатів на отримання одноразової стипендії.
Приємно відзначити серед нагороджений тренерів комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Каховської міської ради. За багаторічну плідну працю, особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області та з нагоди Дня фізичної культури та спорту Почесною грамотою обласної ради було нагороджено Зарецького Валерія Спиридоновича - Заслуженого тренера України, тренера-викладача з баскетболу, а Почесною грамотою Голови облдержадміністрації нагороджено Мальцева Дмитра - тренера-викладача з боксу.

Фото: