UKR
Вівторок 05 Грудня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Козацьку вдачу випробували учасники онлайн гри “Степ і воля – козацька доля”


13.10.2021

До Дня Українського козацтва, за ініціативи практикантки відділу у справах молоді та спорту Дани Круковської та при підтримці відділу у справах молоді та спорту, відбулась Kahoot!-гра "Степ та воля - козацька доля". Гра проходила у онлайн форматі, а приєднатися до неї могли усі охочі незалежно від віку. То ж, 12 жовтня двадцять учасників зібрались на платформі Zoom.
Привітала присутніх заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Владислава Базилевич, яка нагадала сторінки історії козацтва на Херсонщині. А ось питання знала лише організаторка, козачка УДЮТ "Січ" Дана Круковська, яка і модерувала гру.
Найбільш зручно було, безперечно, тим, хто заздалегідь подбав про те, щоб мати два пристрої під час гри: на ноутбуці можна було бачити питання, а відповідь відмічати у телефоні.
Гра відбувалася у два етапи: тренувальний (для розуміння алгоритму) та змагальний (три тури). Учасники могли відповідати на питання у всіх турах.
У кожному турі змагального етапу було визначено переможця. У інтелектуальній боротьбі змагались і учні шкіл, і юні козачата, і, навіть, деякі наставники. Але цього разу вдача була на стороні молоді:
- у І турі беззаперечну перемогу здобув Микита Зеленяк (курінь "Джура"),
- у ІІ турі переможницею стала Марія Безрукава (курінь "Скіф"),
- у ІІІ турі накращі знання були у Артема Тищенка (Малокаховський ЗЗСО).
А подарунки переможцям підготував відділ у справах молоді та спорту.
Наостанок учасники дякували Дані за чудову ідею та вітали одне одного з прийдешніми святами, бажаючи міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди.

Фото: