Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ”

21.10.2016

20 жовтня у Каховській школи мистецтв відбувся XIІІ міський фестиваль козацької пісні "Козацькому роду нема переводу", який проходив в рамках міських заходів до Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня народження міста Каховки та Покрови Святої Богородиці. Фестиваль розпочався демонстрацією відеофільму про діяльність Благодійного фонду "Лепта" (автори - Геннадій Гнатовський, Владислава Базилевич та волонтери фонду). Перед його початком присутні також переглянули відеофільми про Акцію "З любов’ю до захисників Державного кордону", "Казкова Січ 2015" та "Соснова Січ 2015". Кожний курінь (дитяча організація) приготували свій номер до свята (взяло участь 8 колективів та окремих солістів). Учасників та гостей фестивалю від імені міського голови Андрія Дяченка вітали начальники відділів міської ради Михайло Гончар та Віктор Зубков. Отаман Каховського Козачого товариства, депутат міської ради Олександр Глущенко від імені козацьких організацій міста подякував учасникам фестивалю та вручив подяки та книги "Каховка. Історія. Сучасність" юним козачкам Каховської паланки УДЮТ "Січ" Остапенко Олександрі і Кириченко Вероніці (курінь "Скіф" (гімназія) та Козловій Елізаветі (курінь "Джура" (ЗОШ № 4) за участь в міському конкурсі серед дитячих козацьких організацій міста "Екскурсія Козацьким сквером". Конкурс проводило Каховське Козачим товариством спільно з Каховською паланкою УДЮТ "Січ" і відділом у справах молоді та спорту По закінченню фестивалю Козлова Елізавета провела екскурсію для бажаючих Козацьким сквером.