Понеділок 08 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

КОЗАЦЬКИЙ КУЛІШ НА ДЕНЬ МОЛОДІ

27.06.2017

25 червня Каховка, як і вся Україна відзначала День молоді. Каховське Козаче товариство (отаман Глущенко Олександр) та ММГО "Молода Січ" (керівник Безкоровайний Василь) вирішили каховчанам подарувати приємний сюрприз на свято - козацький куліш. При підтримці відділу у справах молоді та спорту, КП "КТП" та підприємця Сергія Барбашова та при активній участі козаків сюрприз вдався на славу! На міській набережній близько 370 чоловік змогли покуштувати традиційну козацьку святкову страву. Всі хто пробував куліш були вдячні козакам і берегиням Каховського Козачого товариства та ММГО "Молода Січ": Юрію Муліку, Валерію Жулінському, Василю Бескоравайному, Олександрі Безкоровайній, Володимиру Філімонову, Віктору Зубкову та Олександру Глущенку за смачний козацький куліш!