Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

КООРДРАДА ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

05.10.2018

04 жовтня в міськвиконкомі відбулось засідання міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва, на якій було підведені підсумки її роботи за період з квітня по вересень 2018 року (доповідав голова коордради Олег Потоскуєв). Протягом звітного періоду, відповідно до міської Програми розвитку Українського козацтва, було проведено 21 захід (з початку року 40), в яких взяло участь 2120 чоловік (з початку року - 3650 чол.). На їх реалізацію з міського бюджету було виділено 31660 грн. (всього на рік 43400 грн.). Це: Дитячо-юнацький військово-патріотичний табір "Школа виживання", табори "Острівна республіка 2018" і "Січ на Івана Купала 2018", ювілейний XX-й таборовий збір "Соснова Січ-2018", зустріч ІІІ-ї Вітрильної Регати "Козацький шлях", акція "Козацький дубок", "Козацькі тризни", мандрівки на Кам’янську Січ, "Козацькими стежками" та "Козацькими місцями", "Козацька толока", участь козацьких дитячих організацій у Відкритих змаганнях на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска, тощо. Було відзначено і громадське формування з охорони громадського порядку "Щит", в якому несуть службу 10 молодих козаків Каховського козачого товариства, а всього кількість членів 12 чоловік. За звітний період спільно з Каховським відділом поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області вони брали участь в 66 рейдах та участь в охороні 58 міських заходах. Відзначена була і робота інших міських громадських організацій: Каховське Козаче товариство (отаман Григорій Мінський), Каховська паланка УДЮТ "Січ" (Василь Безкоровайний), Каховський окремий козачий полк ім. І.Сірка (отаман Микола Семенов), ГО "Військово-патріотичний клуб "Сокіл" (керівники Олександр Кабаченко, В’ячеслав Пашинський), тощо. Коордрада ознайомилась з розпорядженням міського голови від 28.09.2018 № 200-р "Про міські заходи до Дня захисника України та Дня Українського козацтва" та надала свої пропозиції щодо додаткових заходів по відзначенню цих свят. Розглянули проект Положення VІ-го Відкритого міського спортивного фестивалю "Козацькі розваги" та із змінами затвердили його. З нагоди святкування Дня захисника України і Дня Українського козацтва, міському голові було підготовлено Подання з кандидатурами (7 чоловік) щодо відзначення грамотами активістів козацького руху міста. На завершення, присутні члени коордради були ознайомлені з інформацію Каховського Козачого товариства про попередні підсумки VІ Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска (станом на 01.10.2018).