Середа 17 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Координаційна рада з питань розвитку фізичної культури та спорту

01.03.2021

26 лютого 2021 року в Каховському міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галини Гондаревой відбулось перше засідання оновленого складу координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконкомі міської ради. До нового складу ради увійшли посадовці міської ради, депутати міської ради, представники фізкультурно-спортивних закладів та громадських організацій, фахівці фізкультурно-спортивної галузі територіальної громади. Під час засідання учасниками, серед іншого, були розглянуті такі питання:
- про Положення та склад міської координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконавчому комітеті міської ради;
- про хід виконання у 2020 році Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Каховці на 2018-2022 роки;
- про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів та їх фінансове забезпечення у 2021 році;
- про визначення переліку пріоритетних видів спорту в територіальній громаді;
- про організацію роботи щодо підготовки та експлуатації фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд у весняно-літній період 2021 року;
- про кроки, які вживаються міською владою для поліпшення матеріально-технічного забезпечення галузі та фізкультурно-спортивної інфраструктури територіальної громади, тощо.
Члени координаційної ради окреслили подальший план роботи ради, обмінялися конструктивними думками та пропозиціями, висловили слушні зауваження та рекомендації щодо подальшого розвитку фізичної культури та спорту в Каховській територіальній громаді.