Середа 12 Серпня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Комісія з питань найменувань і пам’ятних знаків розглянула кілька важливих питань

30.07.2020

29 липня під головуванням міського голови Андрія Дяченка відбулося засідання комісії з питань найменувань і пам’ятних знаків.
Комісія розглянула два питання:
- пропозицію ініціативної групи під керівництвом А.Злобіна щодо встановлення надгробків воїнам, загиблим при звільненні м.Каховка під час Другої світової війни та перепохованих у парку Слави;
- звернення Каховського обʼєднання міського військового комісаріату щодо встановлення в м.Каховка памʼятного комплексу або Алеї Слави для вшанування памʼяті захисників України.
З першого питання комісія прийняла рішення передбачити у місцевому бюджеті кошти на встановлення трьох надгробків воїнам, загиблим при звільненні м.Каховка під час Другої світової війни та перепохованих у парку Слави, із написами українською та російською мовами.
Стосовно другого питання начальниця відділу містобудування та архітектури Сервіназ Джепарова повідомила, що на засіданні архітектурно-містобудівної ради 06 серпня 2019 року розглядалася заява голови ГО «Учасники АТО «СКІФ» щодо встановлення у місті меморіалу Захисникам України. У результаті було погоджено передпроєктне рішення та узгоджено місце розташування меморіалу.
Під час засідання члени комісії з питань найменувань і пам’ятних знаків також погодили зовнішній вигляд меморіалу Захисникам України, але залишили відкритим питання щодо місця його розташування.