Вівторок 17 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ШАХІВ – 2014

12.12.2014

6-7 грудня 2014 року в м. Херсоні відбувся командний Чемпіонат Херсонської області з шахів (швидка гра) 2014 року серед чоловіків та жінок. Успішно виступила в змаганнях збірна команда м. Каховки (представники Федерації шахів м. Каховки), яка стала «срібним» призером обласної першості. До складу нашої команди входили: кандидат у майстри спорту Олексій Ктітор, кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський, міжнародний майстер Юлія Зінкевич.

20-21 грудня в Херсоні відбудеться командний Чемпіонат області з шахів (швидка гра) серед ветеранів. В змаганнях планується участь збірної команди м. Каховки.

З 3 січня 2015 року в Каховці стартує новий шаховий сезон. У цей день в шаховому клубі МПК «Меліоратор» о 14.00 розпочнеться Чемпіонат м. Каховки з шахів (блискавична гра) 2015 року.

Федерація шахів м. Каховки