Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Командна першість з шашок

02.07.2014

28 червня 2014 року на території літнього майданчику «Рандеву» відбулись змагання відкритої командної першості м. Каховки з шашок-64, присвячені Дню Конституції України та Дню молоді. Організатори турніру: відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, Каховська міська шашкова Федерація при організаційній підтримці приватного підприємця Ю.Дорохіна.

В змаганнях взяли участь 8 команд: Каховка, Н.Каховка-1, Н.Каховка-2, Бериславський р-н, Каховська ДЮСШ, «Свєтлово», «КЗЕСО» та команда Каховського геріатричного пансіонату. До складу кожної команди входили по три спортсмени.

За підсумками першості перемогу здобула команда Н.Каховка-1 у складі: Анатолій Горбач, Анатолій Лемехов та Альбіна Терещенко. На другому місці - команда Бериславського району (Василь Райляну, Юрій Гайович та Валерія Сурмай), на третьому – Каховка (Сергій Мішин, Микола Шимолін та Алла Ралко).

Переможці та призери першості були нагороджені почесним кубком, медалями, дипломами та цінними призами від організаторів.

К.Чорнощоков,

голова правління КМШФ,