UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинКоли і як відкриють дитячі садочки


25.05.2020

Відповідно до постанови КМУ № 392 від 20.05.20 у регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється відвідування закладів дошкільної освіти з 25 травня. Додатково постанова МОЗ №25 від 21.05.20 предбачає перелік рекомендацій спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації в дошкільних закладах освіти, що передбачає тривалу підготовку до поновлення роботи садочків.
Каховська міська рада здійснить оцінку ризиків щодо спроможності закладів забезпечити належне виконання цих рекомендації, у тому числі щодо наявності підготовленого персоналу та матеріально-технічного забезпечення.
Управління освіти Каховської міської ради доводить до відома батьків, що з 25 травня в закладах дошкільної освіти почали впроваджуватись необхідні заходи для поновлення їх роботи. Однак приймати дітей до кінця травня ще не будуть.
На Херсонщині, в тому числі і в нашому місті, дитячі садочки планують відкритись не раніше червня. То ж, з 1-го червня частково поновлюють свою роботу дитячі садочки Каховки. Таке рішення було прийнято після засідання міської комісії ТЕБ та НС та консультацій управління освіти з представниками Каховського районного управління Держпродспоживслужби.
Серед дошкільних закладів міста були визначені ті, які найпершими зможуть забезпечити дотримання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, забезпечені персоналом та необхідною для карантинних умов матеріально-технічною базою.
Вже з наступного понеділка запрацює 4 групи в садочку №3 "Веселка", 4 групи в №7 "Джерельце" та 2 в №5 "Берізка". Інші дошкільні заклади будуть відкриватись протягом червня. Оскільки адаптивний карантин продовжено до 22 червня, то і відкриття інших дитячих садів буде здійснено в умовах суворого дотримання вимог, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19).
Бережіть себе та своїх дітей!

Фото: